TUNCELİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Başkanın Mesajı

     Tarihi anlamda önemli bir kültürel mirasa sahip ayrıca ülkemizin en fazla okuryazar nüfus kesimiyle ön plana çıkan Tunceli ilimiz; bölgenin istikrara kavuşması ve güven ortamının tesis edilmesi ile birlikte günümüz siyasal, s ...Devamı>>

PROJE TEKLİF ÇAĞRISI

Tarih: 2019-05-02  /  Okunma: 2375/  Kategori : Haber_Manşet / Ekleyen : TOSB Admin

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla yürütülen Rekabetçi Sektörler Programının 2. dönemi kapsamında Türkiye’nin 81 ilini de kapsayan yeni bir proje teklif çağrısına çıkılmıştır. 

 “Yaratıcı Endüstriler” ve “Araştırma ve Geliştirme” başlıklarında çıkılan ve toplam bütçeleri sırasıyla 20 ve 30 milyon Avro olan proje teklif çağrısına başvurular 1 Nisan - 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yeni dönemde, üniversiteler, TGB yönetici şirketleri, teknoloji transfer ofisleri, araştırma merkezleri (kamu), tasarım merkezleri (kamu), kalkınma ajanları, belediyeler, STK’lar, iş dünyasını temsil eden çatı kuruluşlar, sektörel dernekler ve vakıflar proje başvurusunda bulunabilmektedir.

Bu kapsamda, proje geliştirmek isteyen kurum ve kuruluşlara, çağrı kapsamı, başvuru koşulları, atılması gereken adımlar ve proje seçim süreçlerine ilişkin detaylı bilgi sunulacak olan bilgilendirme toplantıları, belirlenen 10 ilde, komşu illerden gelen davetlilerin de katılımıyla gerçekleştirilecektir.

7 Mayıs 2019 Salı  günü Elazığ’da düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısına Elazığ’daki kurum ve kuruluşların yanı sıra Adıyaman, Tunceli, Kahramanmaraş, Sivas, Malatya illerinden katılımcıların da katılımları beklenmektedir.

Elektronik davetiyesi ekte yer alan söz konusu toplantımıza kurum/ kuruluşunuzdan temsilcilerinin katılımının sağlanmasını rica ederiz. Etkinliğe katılacak kişilerin https://goo.gl/ha1UaS adresinde yer alan formu doldurması gerekmektedir.


Ulaşım masraflarının katılımcılara ait olduğunu bilgilerinize sunarız. 

Saygılarımızla,

Tüm Haberler


İLETİŞİM ADRESİMİZ

Tunceli Organize Sanayi Bölgesi
Adres: Harçik Mevkii İnönü Mahallesi / TUNCELİ
TUNCELİ OSB MÜDÜRLÜĞÜ ADRES:
Atatürk Mah. İl Özel İdare Binası Kat:4 TUNCELİ
Tel: 0 428 213 10 57-213 2297 (1153) DAHİLİ
Fax: 0 428 213 18 03
E-mail: tunceliosb1@gmail.com