TUNCELİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Başkanın Mesajı

     Tarihi anlamda önemli bir kültürel mirasa sahip ayrıca ülkemizin en fazla okuryazar nüfus kesimiyle ön plana çıkan Tunceli ilimiz; bölgenin istikrara kavuşması ve güven ortamının tesis edilmesi ile birlikte günümüz siyasal, s ...Devamı>>

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

Tarih: 2016-06-10  /  Okunma: 2536/  Kategori : Haber_Manşet / Ekleyen : TOSB Admin

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ TÖNETİM KURULU TOPLANTISI

08.06.2016 Tarihinde Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Sayın Vali Osman KAYMAK Başkanlığında toplandı. Toplantı Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Yrd. Olgun ÖNER İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif YILDIRIM ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf CENGİZ’in katılımı ile gerçekleşti.

Toplantı gündem konularının görüşülmesi ve karara bağlanması sonucunda OSB yollarının İl Özel İdaresi Müdürlüğünce Asfaltlanması işleminin başlandığı bilgisi paylaşılması ile; Haziran ayında açıklanacak olan Fırat Kalkınma Ajansına sunulan OSB alanının tel örgü ile çevrilmesi projesi ile Organize Sanayi Bölgesinin tamamlanan altyapı hizmetlerinden sonra üstt yapı çalışmalarının da hız kazandığı yatırımcıların bütün ihtiyaçlarına cevap verildiği belirtildi. 2013 yılında 1 faal işletmesi bulunan Organize Sanayi Bölgemizin 2016 yılında 11 faal işletme ile faaliyet göstermesi Yönetim Kurulunun çalışmaları sonucu yatırımların hız kazandığı ve ilimiz için çalışmalara devam edileceği belirtildi. 

Tüm Haberler


İLETİŞİM ADRESİMİZ

Tunceli Organize Sanayi Bölgesi
Adres: Harçik Mevkii İnönü Mahallesi / TUNCELİ
TUNCELİ OSB MÜDÜRLÜĞÜ ADRES:
Atatürk Mah. İl Özel İdare Binası Kat:4 TUNCELİ
Tel: 0 428 213 10 57-213 2297 (1153) DAHİLİ
Fax: 0 428 213 18 03
E-mail: tunceliosb1@gmail.com