TUNCELİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Başkanın Mesajı

     Tarihi anlamda önemli bir kültürel mirasa sahip ayrıca ülkemizin en fazla okuryazar nüfus kesimiyle ön plana çıkan Tunceli ilimiz; bölgenin istikrara kavuşması ve güven ortamının tesis edilmesi ile birlikte günümüz siyasal, s ...Devamı>>

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

Tarih: 2014-12-18  /  Okunma: 2665/  Kategori : Haber_Manşet / Ekleyen : TOSB Admin

17.12.2014 Tarihinde Valimiz Osman KAYMAK Başkanlığında Grand Şaroğlu Otelde gerçekleştirilen OSB Yönetim Kurulu toplantısına Yönetim Kurulu Üyeleri Vali yardımcısı Olgun ÖNER, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin TUNÇ, İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif YILDIRIM, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf CENGİZ, Fırat Kalkınma Ajansı temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 
 
 

         Toplantıda OSB’de bulunun boş parsellere yatırım talebinde bulunan yatırımlar değerlendirilip, OSB 2015 yılı bütçesi görüşüldü.

 
 
 

         Toplantı sonrası OSB’de faaliyet sürdüren 21 yatırımcının katılımıyla Fırat Kalkınma Ajansı 2014 yılı Güçlü Altyapı Güçlü Ekonomi Mali Destek Programı ile sözleşmesi imzalanan Güçlü Altyapı Üreten OSB projesi kapsamında düzenlenen OSB Yönetimini ve Yatırımcılarını bir araya getiren proje tanıtım yemeği gerçekleştirildi.

 
 
 

           Yatırımcılarla düzenlenen yemekte bir araya gelen Valimiz Osman KAYMAK yatırımcıların hangi sektörde faaliyet gösterdiklerini öğrenip, tanışarak yatırımcıların taleplerini dinledi. Yatırımcıların Ekonominin canlanması ve istihdam olanağı yaratmaları bakımından özverileri ve teşebbüsleri açısından her konuda desteklediğini dile getiren Valimiz Osman KAYMAK yatırımcıların yaşadığı her türlü sorunun kendi sorunları olduğunu belirtti.  OSB’nin gün geçtikçe daha güçleneceğini, sözleşmesi imzalanan proje ile bütün aksaklıkların giderileceğini, Kamu kurumlarının el ele vererek sıkıntıları gidereceğini, üreticilerin teşvik almalarından büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Valimiz Osman KAYMAK insanlara iş olanağı sağlamanın  kutsallığını vurgulayarak yatırımcılarımız ile sık sık bir araya geleceklerini belirtiler.

Tüm Haberler


İLETİŞİM ADRESİMİZ

Tunceli Organize Sanayi Bölgesi
Adres: Harçik Mevkii İnönü Mahallesi / TUNCELİ
TUNCELİ OSB MÜDÜRLÜĞÜ ADRES:
Atatürk Mah. İl Özel İdare Binası Kat:4 TUNCELİ
Tel: 0 428 213 10 57-213 2297 (1153) DAHİLİ
Fax: 0 428 213 18 03
E-mail: tunceliosb1@gmail.com