TUNCELİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Başkanın Mesajı

     Tarihi anlamda önemli bir kültürel mirasa sahip ayrıca ülkemizin en fazla okuryazar nüfus kesimiyle ön plana çıkan Tunceli ilimiz; bölgenin istikrara kavuşması ve güven ortamının tesis edilmesi ile birlikte günümüz siyasal, s ...Devamı>>

YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ YUSUF CENGİZ BEY'E ÖDÜL

Tarih: 2014-07-17  /  Okunma: 2721/  Kategori : Haber_Manşet / Ekleyen : TOSB Admin

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cengiz, TOBB un düzenlediği törenle Hizmet ve Şeref Belgesi aldı.

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde 10 ve 20 yıl hizmet veren oda ve borsa başkanlarına hizmet ve şeref belgesi ile plaketi,  Ankara’daki TOBB ikiz kulelerinde yapılan törenle verildi. 365 oda ve borsa yönetim kurulu ile meclis başkanlarının katıldığı toplantıya, Tunceli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cengiz ve Meclis Başkanı Ali Güyüldar da katıldı.

TOBB’un ev sahipliğinde yapılan toplantıda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, TOBB başkanı  M. Rıfat Hisarcıklıoğlu konuşma yaptı.

365 oda ve borsa başkanı içinden 10 yılı geçkin süreyle görev yapan 20 oda ve borsa başkanının içinde TOBB/TSO konsey üyesi ve Tunceli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cengiz’in plaketi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından verildi.

Tüm Haberler


İLETİŞİM ADRESİMİZ

Tunceli Organize Sanayi Bölgesi
Adres: Harçik Mevkii İnönü Mahallesi / TUNCELİ
TUNCELİ OSB MÜDÜRLÜĞÜ ADRES:
Atatürk Mah. İl Özel İdare Binası Kat:4 TUNCELİ
Tel: 0 428 213 10 57-213 2297 (1153) DAHİLİ
Fax: 0 428 213 18 03
E-mail: tunceliosb1@gmail.com